O nás Zlatnictví Mělník

Naše firma vznikla v roce 1991. Zabýváme se prodejem,opravami a výrobou šperků ve vlastní dílně. Po pěti  letech působení jsme se přestěhovali do stávající provozovny v ulici Legionářů.V prodejně nabízíme zlaté, stříbrné a ocelové šperky. Zlatnické práce jsou prováděny přímo na provozovně kvalifikovanou zlatnicí.

Snubní prsteny na zakázku

Zlatnictví Mělník - zvětšit obrázekNabízíme také velké množství snubních prstenů za přijatelné ceny, které vyrábíme na zakázku, dle našich vzorků, a  rovněž i podle Vašich návrhů. Některé vzory je možno vyrobit i z Vámi doneseného zlata. Vtomto případě zaplatíte pouze práci, což je u dražších prstenů výhodné. Totéž platí i u výroby šperků ze zlata,které vyrábíme také dle našeho vzorníku, či Vašich představ.

Výkup zlata

Pokud máte doma zlato, které nechcete přepracovat na šperk, můžete ho u nás také prodat. Opravy provádíme v horizontu jednoho až dvou týdnů a zakázky dle pracnosti. Pokud se rozhodnete nás navštívit, budeme se těšit.


Snubní prsteny na zakázku!!!

V našem obchodě máme k nahlédnutí a vyzkoušení fyzicky asi 200  vzorku snubních prstenů,které se dají ještě navíc barevně i rozměrově upravit. A další máme z katalogů. navíc i Váš vlastní návrh jsme schopni téměř vždy realizovat v rozumných cenách.


Přejít na obsah internetových stránek zlatnictví mělník Přejít na titulní stránku Zlatnictví - šperky Mělník a Kralupy nad Vltavou

© Copyright 2009 - Zlatnictví Petr Stinka Mělník, Kralupy nad Vltavou | Všechna práva vyhrazena | All rights reserved

Mapa Webu | Tisk | Prohlášení o přístupnosti | Napište nám


Tvorba www stránek Hrabeta.eu
Publikační systém LuckyCMS